Domů Kontakt Objednávka
CO SADA UMÍ ?
DEMONTUJE
kleštinou
rozpěrnými rameny
stahováky
lícovací kolíky
POKRAČUJEME
sada HERCULES
jednotlivé díly
fotky z praxe
videa
ceník
 Tato sada vytahováků vychází z dlouholetých zkušeností v opravárenství a její sestava se specializuje na demontáž ložisek z děr a z takzvaných slepých děr. Mechanici oceňují především její veliký pracovní rozsah, který začíná na 10 milimetrech vnitřního průměru ložiska a plynule přechází do 70mm opět vnitřního průměru. Sada Hercules má ve své nabídce demontáž lícovacích kolíků převodovek. Jako okrajový doplněk jsme do sady zakomponovali stahovák ložisek a řemenic z hřídele.

Je vyráběna z ušlechtilých ocelí používaných i v automobilovém průmyslu na výrobu velice namáhaných součástek motorů a podvozků.
Komponenty sady jsou dále zušlechťovány kalením, aby se zvýšila jejich pevnost, funkčnost a životnost.


Důkazem její kvality je to, že sadu Hercules vyrábíme od roku 1997 až po součastnost a po celou dobu existence tohoto výrobku trvale držíme skladem veškeré náhradní díly, které jsme připraveni zaslat do 48 hodin.

Spokojeně ji používají opraváři a mechanici z různých odvětví průmyslu, od opravářů domácích spotřebičů, automechaniků, opravářů elektromotorů, po mechaniky textilních a kovoobráběcích strojů.

Pokud se rozhodnete, že investujete do této kvalitní a promyšlené sady, budete odměněni obrovskou úsporou svého drahocenného času a můžete tento čas využít k aktivitám, které vás baví, nebo uděláte práci navíc a tím zvýšíte svůj příjem a zisk.

stahovák ložisek
Zpět - - Vpřed